Споредете до 4 продукти:

Deli S-317 16x6.50 D8 72A4

Deli

Deli S-31716x6.50 D8 72A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Производител:
Deli
Ширина:
16x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5707562326214

Највисока цена:  39,7 €

Цена по парче

39,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот