Споредете до 4 продукти:

Deli S-317 16x6.50 D8

Deli

Deli S-31716x6.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
16x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8994242016979

Највисока цена:  95,2 €

Цена по парче

95,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот