Споредете до 4 продукти:

Deli D-365 16x6.50 D8

Deli

Deli D-36516x6.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
16x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8994242016214

Највисока цена:  69,4 €

Цена по парче

69,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,46 €

Назад кон врвот