Споредете до 4 продукти:

Continental CONTIPREMIUMCONTACT 5 225/55 R16 95W

Continental CONTIPREMIUMCONTACT 5
Continental CONTIPREMIUMCONTACT 5
Continental CONTIPREMIUMCONTACT 5
Continental

Continental CONTIPREMIUMCONTACT 5225/55 R16 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Continental
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
4019238551969
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  222,60 €

Цена по парче

222,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,28 €

Назад кон врвот