Споредете до 4 продукти:

Continental 4x4 Contact 235/55 R17 99V

Continental 4x4 Contact
Continental 4x4 Contact
Continental 4x4 Contact
Continental

Continental 4x4 Contact235/55 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Continental
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4019238350074
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  37,50 €

Цена по парче

150,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,25 €

Назад кон врвот