Споредете до 4 продукти:

Carlisle Turf Master 215/60 D8 74A4

Carlisle Turf Master
Carlisle Turf Master
Carlisle

Carlisle Turf Master215/60 D8 74A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110800066

Највисока цена:  159,50 €

Цена по парче

159,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот