Споредете до 4 продукти:

Bridgestone Blizzak LM-80 Evo 265/50 R19 110V

Bridgestone Blizzak LM-80 Evo
Bridgestone Blizzak LM-80 Evo
Bridgestone

Bridgestone Blizzak LM-80 Evo265/50 R19 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Bridgestone
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
3286340656818
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  207,90 €

Цена по парче

207,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 14,84 €

Назад кон врвот