Споредете до 4 продукти:

Blockley Radial SR 235/60 R13 92Y

Blockley

Blockley Radial SR235/60 R13 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Blockley
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y

Највисока цена:  581,8 €

Цена по парче

581,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,5 €

Назад кон врвот