Споредете до 4 продукти:

BKT SKID POWER 12 D16.5 125A8

BKT SKID POWER
BKT SKID POWER
BKT

BKT SKID POWER12 D16.5 125A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BKT
Ширина:
12
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903094055678

Највисока цена:  371,3 €

Цена по парче

371,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот