Споредете до 4 продукти:

BKT PL 801 23x5.00 D13

BKT PL 801
BKT PL 801
BKT

BKT PL 80123x5.00 D13

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
BKT
Ширина:
23x5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
EAN:
8903094007028

Највисока цена:  114,8 €

Цена по парче

114,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот