Споредете до 4 продукти:

BKT MP 567 10.0/75 D15.3

BKT MP 567
BKT MP 567
BKT

BKT MP 56710.0/75 D15.3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
BKT
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
EAN:
8903094014774

Највисока цена:  244,6 €

Цена по парче

244,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,11 €

Назад кон врвот