Споредете до 4 продукти:

BKT Maglift STD 23x9.00 D10 151A5

BKT

BKT Maglift STD23x9.00 D10 151A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
BKT
Ширина:
23x9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8903094054565

Највисока цена:  543,1 €

Цена по парче

543,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  85,47 €

Назад кон врвот