Споредете до 4 продукти:

BKT Maglift LIP 180/60 D10 139A5

BKT

BKT Maglift LIP180/60 D10 139A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
BKT
Ширина:
180
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8903094063932

Највисока цена:  229,3 €

Цена по парче

229,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,5 €

Назад кон врвот