Споредете до 4 продукти:

BKT Earthmax SR 33 14.00 R24 164/160J

BKT

BKT Earthmax SR 3314.00 R24 164/160J

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
BKT
Ширина:
14.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
164/160
Индекс на брзина:
J
EAN:
8903094057757

Највисока цена:  1.178,8 €

Цена по парче

1.178,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот