Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich TOURING 155/65 R13 73T

BF Goodrich TOURING
BF Goodrich TOURING
BF Goodrich

BF Goodrich TOURING155/65 R13 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528708641778
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  70,6 €

Цена по парче

70,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот