Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich TOURING 145/70 R13 71T

BF Goodrich TOURING
BF Goodrich TOURING
BF Goodrich

BF Goodrich TOURING145/70 R13 71T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528709669641
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  65 €

Цена по парче

65 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот