Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control T 245/70 R17.5 143/141J

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control T245/70 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528709050500
ЕУ Етикета:
D
B
67 dB

Највисока цена:  387,1 €

Цена по парче

387,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,43 €

Назад кон врвот