Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control T 235/75 R17.5 143/141J

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control T235/75 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528708531055
ЕУ Етикета:
D
B
67 dB

Највисока цена:  264,8 €

Цена по парче

264,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот