Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 225/60 R15 95S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A225/60 R15 95S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701159140

Највисока цена:  152,7 €

Цена по парче

152,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,44 €

Назад кон врвот