Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 215/60 R14 91S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A215/60 R14 91S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
S

Највисока цена:  201,9 €

Цена по парче

201,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,22 €

Назад кон врвот