Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Long Trail T/A Tour 245/75 R16 109T

BF Goodrich

BF Goodrich Long Trail T/A Tour245/75 R16 109T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528705711528
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  173,80 €

Цена по парче

173,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 13,00 €

Назад кон врвот