Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 205/55 R16 91H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703761761
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  105,30 €

Цена по парче

105,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,19 €

Назад кон врвот