Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 225/55 R16 99W

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2225/55 R16 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528705697594
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  178,4 €

Цена по парче

178,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот