Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 205/65 R15 94H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702109021
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  102,9 €

Цена по парче

102,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот