Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 205/55 R17 95V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701121062
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот