Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 205/50 R17 93W

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2205/50 R17 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528709225441
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  121 €

Цена по парче

121 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот