Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 195/55 R15 85H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528707912473
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  100,3 €

Цена по парче

100,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот