Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 175/55 R15 77H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2175/55 R15 77H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703956693
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  119,3 €

Цена по парче

119,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот