Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 175/70 R14 84T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528708405257
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  81,30 €

Цена по парче

81,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,58 €

Назад кон врвот