Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 175/65 R14 82T

BF Goodrich g-Grip All Season
BF Goodrich g-Grip All Season
BF Goodrich g-Grip All Season
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528708930476
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  73,70 €

Цена по парче

73,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,20 €

Назад кон врвот