Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 245/40 R18 97Y

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip245/40 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528704005284
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  206,8 €

Цена по парче

206,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,77 €

Назад кон врвот