Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 235/50 R18 101W

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip235/50 R18 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528701416991
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  140,70 €

Цена по парче

140,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,95 €

Назад кон врвот