Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 225/50 R17 94V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip225/50 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528706791406
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  126,7 €

Цена по парче

126,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,78 €

Назад кон врвот