Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 215/40 R17 87W

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip215/40 R17 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528704058617
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  92,1 €

Цена по парче

92,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот