Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 205/60 R15 91V

BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702305089
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  88,80 €

Цена по парче

88,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,14 €

Назад кон врвот