Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 195/60 R16 89H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip195/60 R16 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705208943
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  135,6 €

Цена по парче

135,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот