Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 185/65 R14 86H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703354888
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  63,90 €

Цена по парче

63,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот