Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 165/65 R14 79T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528701849911
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  76 €

Цена по парче

76 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот