Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 205/45 R17 88V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter205/45 R17 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528708334328
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  141,1 €

Цена по парче

141,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,57 €

Назад кон врвот