Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 245/45 R17 99V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2245/45 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707785084
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  77,5 €

Цена по парче

155 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,75 €

Назад кон врвот