Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 245/40 R18 97V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2245/40 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707336941
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  77,35 €

Цена по парче

154,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот