Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 235/40 R18 95V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2235/40 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703010678
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  65,9 €

Цена по парче

131,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот