Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 225/40 R18 92V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2225/40 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528700567663
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  61,05 €

Цена по парче

122,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,54 €

Назад кон врвот