Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 215/40 R17 87V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2215/40 R17 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702095461
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  61,6 €

Цена по парче

123,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот