Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 195/65 R15 95T

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528707341471
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  36,45 €

Цена по парче

72,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8 €

Назад кон врвот