Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 195/60 R15 88T

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2195/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702671047
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  39,5 €

Цена по парче

79 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот