Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 185/60 R15 88T

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2185/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528706937040
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  40,15 €

Цена по парче

80,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот