Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 185/70 R14 88T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528701778679
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  65 €

Цена по парче

65 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот