Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 185/60 R14 82T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter185/60 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528700050554
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  90,1 €

Цена по парче

90,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот