Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 185/55 R14 80T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter185/55 R14 80T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528700530162
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  53,7 €

Цена по парче

53,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот